מיצובישי מוטורס

פתרון אמין לשרשרת אספקה מבוססת אינטרנט לספק רכבים מפורסם ברחבי העולם

לקוח
לקוח
תאגיד מיצובישי מוטורס היא חברת רכבים בינלאומית שמטה שלה ביפן. החברה היא אחת היצרניות היפניות הגדולות ובמקום השש עשרה מבין הגדולות ביותר בעולם בייצור. מאז אוקטובר 2016, כאשר 34% מהחברה נרכשו על ידי ניסאן, מיצובישי השתייכה לברית רנו-ניסאן-מיצובישי.
מיקום
מיקום
יפן
תעשייה
תעשייה
לרכבים
שירותים
שירותים

המוצר

Intersog פיתחה פתרון שרשרת אספקה איכותי, מבוסס אינטרנט, המכסה את הרשת הלוגיסטית המלאה של מיצובישי החל מחלקי חילוף וספקי חומרים וכלה בשותפים ומפיצים.

באמצעות הכלי החדש, כל שותפי מיצובישי ובעלי מניות יכולים להיכנס למערכת אחת ישירות מהאינטרנט, אך לחקור רק את הנתונים המתאימים לתפקידיהם העסקיים ולרמות הגישה שלהם.

תכניות עיקריות:

  • פתרון לוגיסטי מקצה לקצה המאחד את כל הצדדים, החל מספקי חומרים וחומרים וכלה בסוחרים
  • מערכת אבטחה מבוססת על רמות גישה
  • התאמה לחומרה מורשת
  • מערכת הודעות יעילה וממשק משתמש אינטואיטיבי
  • שילוב של ניהול נתונים וכלי מיגרציה

אתגר

בייצור שלה, מיצובישי מנצלת מגוון עצום של חלקי חילוף שונים המסופקים על ידי ספקים מכל רחבי העולם. מאחר ולחברה יש דרישות מיוחדות לחומרים, היא אחראית על ארגון משלוחי מתכות עבור כל הספקים שלה.

כדי לשלוט על התהליך, מיצובישי השתמשה במספר גיליונות אלקטרוניים עבור כל שותף נפרד והיה צריך לנהל אותם באופן ידני. זה הוביל לבעיות סנכרון, שגיאות תכופות שנגרמו על ידי יתירות נתונים, גורם אנושי ותקשורת מופרזת, אשר האטה את זרימת העבודה.

פתרון מורש המבוסס על שרת AS400 של IBM לא היה מסוגל לספק אוטומציה מלאה של כל הפעולות.

פתרון

המשימה הכי מאתגרת אבל גם הכי מרגשת עבור צוות הנדסת תוכנה שלנו הייתה לגרום לרכיבים החדשים לפעול ללא רבב על שרת IBM AS400 מורש. כדי לפתור בעיה זו, המומחים שלנו יצרו יישום אינטרנט משולב עם בסיס נתונים גדול DB2 שכבר היה קיים בשרת.

הפתרון החדש הקל מאוד על שיתוף הפעולה בין מיצובישי לבין הספקים שלה והפך את התקשורת למאורגנת ונוחה. זה אפשר לחברה למזער זמן השהיית פעילות הציוד ואפשר לכל הצדדים לעקוב אחר המשלוחים שלהם בצורה מדויקת יותר. עם זאת, היתרון המועיל ביותר, לדעת הלקוח, היה שכל הזמן, שפעם היה מבוזבז על בדיקה כפולה של שיחות טלפון, נשמר עכשיו לפעילויות פרודוקטיביות יותר!

תכונות עיקריות שנתרמו על ידי צוות Intersog

מודל נתונים נוח

פתרון התוכנה המסופק על ידי Intersog ביטל לחלוטין את הבעיה של יתירות מידע הנגרמת על ידי הזנת נתונים חוזרים.

מערכת הרשאות

מערכת האבטחה של מיצובישי מקצה רמות גישה שונות למשתמשים שלה. הפתרון החדש עונה באופן מושלם על היעדים העסקיים של החברה, שכן הוא מספק שליטה נרחבת על זכויות המשתמש וגישה מוגבלת למידע חיוני.

הודעות

מערכת הודעות מודיעה לשותפים של מיצובישי על כל החדשות החיוניות ועל השקות המוצר במועד ובנוחות. כל הודעה נשלחת בדוא"ל ומשוכפלת באתר החברה.

ממשק משתמש מפואר

הממשק שנוצר על ידי צוות העיצוב של Intersog הוא נוח מאוד וקל לשימוש. זה אפשר לעובדי החברה להגדיל באופן משמעותי את הפרודוקטיביות.

אינטגרציה עם מערכת מורשת

עשינו פלטפורמה עצמאית לחלוטין התואמת לכל חומרה מדור קודם. היישום פועל על שרת IBM 400 והוא מחובר למסדי נתונים DB2. רכיבי תוכנה מורשת  RPG שולבו במערכת גם כן.

כלי להעברת נתונים

המומחים שלנו יצרו כלי חדש שחוקר מבנה נתונים ומאפשר לייבא מידע מגיליונות אלקטרוניים קיימים. הוא מספק מעבר חלק וקל למערכת החדשה.

תוצאות

בעזרת צוות פיתוח תוכנה של Intersog, מיצובישי רכשה כלי חדש ונוח המסייע להם לחסוך זמן רב, וכתוצאה מכך לחסוך הוצאות תפעוליות.

בשל הגדרות הרשאה גמישות, כל משתתפי שרשרת האספקה יכולים כעת לגשת לאותה מערכת אך לא לנתונים הרגישים המאוחסנים על ידי גורמים אחרים. לכן, המערכת מאחדת נוחות גבוהה יותר עם אבטחה גבוהה יותר.

ככלל, הפתרון העצים את יעילות החברה, הקל על התקשורת, מזער טעויות, וזכה להערכה רבה על ידי הלקוח.

מקרים דומים

איך נוכל לעזור לך?