עיצוב ממשק משתמש וחוויית משתמש (UX / UI)

האם אתה יודע שכל דולר שהושקע בקלות של שימוש מחזיר $100 על $10?

אם לוקחים דבר זה בחשבון אפשר ליצור פתרונות סלולריים ואינטרנטיים מושכים מבחינה ויזואלית וידידותיים למשתמש, שישתלמו גם לטווח הבינוני והארוך. אנחנו נשמח לעזור לכם בעיצובם מאפס או בשדרוג ממשק המשתמש (UI) וחוויית המשתמש (UX) במוצר הקיים שלך, כדי שיעמדו בציפיות המשתמש הנוכחיות ויתאימו למגמות העיצוב העדכניות ביותר.

לאחר שפיתחנו בהצלחה ושיווקנו למעלה מ-500 יישומים מותאמים אישית ויישומי "תווית לבנה" לפלטפורמות הסלולריות הגדולות, ליטשנו את עיצוב הממשק משתמש והחוויית משתמש שלנו שיהיה ממוקד-משתמש ומותאם ליעדים העסקיים הספציפיים שלך.

כיצד אנחנו מעצביםאת ה- UI / UX עבור היישום שלך

How we design your app’s UI/UX

מחקר

אנחנו מתחילים את עבודת העיצוב בזיהוי היעדים העסקיים שלך, מטרותיך וסדרי העדיפויות שלך. בשלב זה, אנו עוזרים לך לגלות את צרכי המשתמש של האפליקציה שלך וליישר אותם עם סיפורי משתמשים אמיתיים. אנחנו גם נסייע לך בפיתוח האסטרטגיה הנכונה כדי לתמוך בצרכי המשתמשים שלך ולהרחיב את בסיס המשתמשים בעזרת עיצוב. כתוצאה מכך, תקבל תובנות אסטרטגיות על ציפיות המשתמשים שלך ועל כל האינטראקציות האפשריות עם היישום שלך. מידע זה ישמש גם הלאה כבסיס איתן לעיצוב ממשק המשתמש וחוויית המשתמש עבור היישום שלך .
Wireframing & information architecture
UI design

בדיקות משתמש

בהתבסס על שני השלבים הקודמים, אנחנו מזהים את מדדי ביצוע מרכזיים (KPI) הנכונים. אנו עורכים מחקר קבוצות מיקוד כדי לבדוק כיצד המשתמשים הפוטנציאליים שלך יתַקְשרו עם מאפייני היישום שלך (כפי שהם משתקפים ב-wireframes). ניתוח מפורט של התנהגות משתמש (מוצג כלוח תכנון) מאפשר לנו לאסוף משוב ממשתמשים וביעילות להפוך נתונים לתכנית פעולה איך לשפר את עיצוב היישום שלך. כתוצאה מכך, אנו עוזרים לך לבחור עיצוב ממשק משתמש / חוויית משתמש שיהיו נכונים עבור היישום הספציפי שלך והנוחים ביותר למשתמשים שלך.
Front-end code development

עיצוב ממשק המשתמש

לא משנה כמה מגניב היישום שלך במונחים של פונקציות, משתמשים פוטנציאליים יימנעו מהורדתו אם ממשק המשתמש שלו לא מושך מספיק. משיכה ויזואלית היא גורם מפתח שיניע אנשים להשתמש במוצר הסלולרי שלך, כך שחשוב מבחינה עסקית לוודא שעיצוב ממשק המשתמש של האפליקציה שלך הוא רגשי, מלוכד, אינטואיטיבי וברור! בשלב הזה אנו מוסיפים הקשר להתנהגויות הטבעיות של משתמשי היישום שלך ויוצרים סיפור שהם יכולים לקחת מן השימוש בו.

אנו גם נדאג שעיצוב הממשק משתמש של האפליקציה שלך יתאים באופן מלא לעיצוב הזהות והמותג של החברה שלך, כדי שייתפס כחלק בלתי נפרד מן הזהות המאוחדת של המותג שלך.

כמו כן, בשלב זה אנו יוצרים עבור היישום שלך מראה ייחודי שניתן לזהותו בקלות.

e6

פיתוח קוד חזיתי

זה השלב בו אנו מוודאים שיש ליישום שלך את המראה והתחושה כפי שתוכננה ונבדקה כראוי על הפלטפורמה שבחרת. אז אנחנו מתרגמים את עיצוב ה- UI / UX של היישום שלך לקוד עבודה ברמת הפיקסל. אנחנו עושים קידוד חזיתי באמצעות HTML5, CSS ו- JavaScript.

שילוב עורפי

לאחר שהפיתוח החזיתי הושלם, אנחנו עושים אינטגרציה עורפית תקינה ומוכנים לספק את עיצוב ה- UI / UX של היישום שלך. על פי בקשתך, אנחנו יכולים לעזור לך גם בעיצוב הלוגו ליישום לחנות האפליקציות לפי בחירתך. אין עדיין זהות ארגונית? אל דאגה - אנחנו יכולים לעזור לך גם ליצור זהות ארגונית מהתחלה!

צור איתנו קשר לקבלת פרטים [טופס יצירת קשר]

צרו עמנו קשר !

פנו עכשיו כדי ללמוד עוד על Intersog ואיך אנחנו יכולים לעבוד אתכם יחד על פרוייקטים בתחום פיתוח תוכנה ומובייל:

העלאה