פיתוח יישומים ניידים

אנו נמצאים בחזית של טכנולוגיית מובייל מאז 2005, עם מעל ל-300 אפליקציות ייחודיות ומשחקים לכל פלטפורמות המובייל העיקריות.
אפליקציות לארגונים, מסחר אלקטרוני, טכנולוגיה לבישה, משחקים, מדיה ובידור דיגיטלי, רפואה, חינוך, רכב, ולשווקים אנכיים נוספים. אפליקציות iOS, אנדרואיד, ו-HTML 5 חזקות המוסיפות ערך לעסק שלכם, אפליקציות באיכות גבוהה כדי לייעל את התהליכים הפנימיים שלכם, להגביר נוכחות מובייל ונאמנות לקוחות, למכור או להציג טוב יותר את המוצרים ו/או שירותים שלכם למשתמשי קצה ולקליינטים פוטנציאליים, ולהביא ערך עסקי טוב יותר לקמפיינים ולפרויקטים שלכם.

אתה נמצא ערך המפתח שלנו!

באינטרסוג, אנו מעריכים את הרעיון הראשוני שלכם למוצר מובייל, ואנו תמיד שמחים להעיר הערות על איך לשפר את המוצר העתידי שלכם, למנף את תכונותיו, ולהביא ייחודיות לחוויית המשתמש. אנו תמיד נלהבים לעזור לכם להבין מה יהפוך את אפליקציית המובייל שלכם למוצר בר-קיימא, מושך למשתמשים, ורווחי, ולהראות לכם איך לא ליפול קרבן לסטטיסטיקות שמירה שליליות או ל-״אפליקציית-מדף״ עתידית.
נסייע לכם גם לזהות את הפלטפורמה האידאלית לפיתוח אפליקציית המובייל שלכם, לאופציות תפעול, לדרישות הוסטינג, להתפתחות האפליקציה, לשמירה אופטימלית, לפריסה לארגון או לחנות אפליקציות, לניתוח רצוי, והרבה יותר! אנו מספקים אפליקציות מובייל מותאמות אישית במחירים סבירים, אשר שמות דגש על יעילות תפעולית או אתגרים שיווקיים/חינוכיים עם השפעה חזקה והחזר מוצדק על ההשקעה!

צרו עמנו קשר !

פנו עכשיו כדי ללמוד עוד על Intersog ואיך אנחנו יכולים לעבוד אתכם יחד על פרוייקטים בתחום פיתוח תוכנה ומובייל:

העלאה