המרכז הרפואי של אוניברסיטת שיקגו

University_of_Chicago_Medical_Center

מטרת הלקוח

המרכז הרפואי של אוניברסיטת שיקגו (UCMC) ביקש ליצור פתרון נייד קל לשימוש, שיאפשר לכל עובד UCMC להגיש בקשות לשירות ותמיכה לצוות השירות המרכזי שלהם. מחלקה זו אוספת את כל הבקשות הנוגעות לחומרה, תוכנה, ציוד רפואי ואבחון, כמו גם ניהול מכשירים ובקשות תחזוקה. מטרת הפתרון הסלולרי היתה לצמצם את כמות השיחות הנכנסות למוקד הטלפוני שלהם, תוך מתן פרטים ממוקדים ורלוונטיים המסייעים בזירוז הניתוב והטיפול בכל בקשה.

תכונות

השימוש העיקרי של היישום הנייד הוא היכולת ליצור בקשת שירות חדשה המכילה פרטים רלוונטיים על הנושא. המודולים כוללים תיאור בכתב, בחירת מיקום מתפריט גלילה של הבניינים בארגון, כמו גם פרטי מספר חדר ספציפי או כתיבת פרטי מיקום בטקסט פתוח, וצירוף קבצים של עד 4 תמונות שיכולים לכלול: תגית נכס, צילום מסך, ציוד, תקריב של נושא, מיקום בחדר וכיו"ב. ברגע שכל נתוני בקשת השירות נערכים באפליקציה, תכונת השליחה יוצרת דואר אלקטרוני המועבר לקבוצת בקשת השירות המרכזית למשלוח.

כלים / פלטפורמה

iOS SDK, HTML, Java script, CSS

יתרונות

היתרון העיקרי של יישום זה הוא תקשורת מהירה של מידע מפורט לבקשות שירות והפחתה בזמן שליחת קריאה. הירידה בתמיכה הנדרשת למוקד טלפוני על-מנת להגיב לבקשות שירות סיפקה ל-UCMC החזר השקעה מהיר. שירות משופר, החזר השקעה מהיר, ושימושיות פשוטה אך יעילה הופכת את יישום בקשות השירות למועיל ביותר עבור כלל עובדי UCMC.

צרו עמנו קשר !

פנו עכשיו כדי ללמוד עוד על Intersog ואיך אנחנו יכולים לעבוד אתכם יחד על פרוייקטים בתחום פיתוח תוכנה ומובייל:

העלאה