Innlandet Health Trust

בית החולים אִינְלַנדֶט הוא אחד מ -15 קרנות בריאות בהֶלסֶה סוּר-אוֹסְט ומכסה את המחוזות הֶדמַרְק ואוֹפְּלַנד בנורבגיה. קרן הבריאות מורכבת מ-10 חטיבות המספקות שירותים למעל 41 אתרים בהֶדמַרְק ואוֹפְּלַנד.

האתגר

בית החולים אִינְלַנדֶט היה צריך לפתח פתרון סלולרי חדשני על מנת לעזור למטופלים ורופאיהם לקבל החלטות טובות יותר באשר לטיפול ולהתשמש טוב יותר במידע הזמין (לדוגמא, תיקים רפואיים) - ממחקר או מניסיון שנצבר בעמל רב. הכלי הנקרא DEMOS נדרש לעמוד ביעדים המרכזיים הבאים: לסכם נתוני מחקר טיפול ולהציגו בפורמט ידידותי למשתמש על מנת שלמטופלים תהיה הבנה ברורה של אפשרויות הטיפול הזמינות להם, לקבל החלטות סופיות על האפשרות הטובה ביותר המבוססת על העדפות המטופל, סגנון חייו, לו"ז העבודה שלו וכיו"ב. מאפשר למטופלים לנטר את מצבם לאורך זמן. איפשור מחקר רפואי על היתכנות שיטות טיפול חדשניות לטיפול בהפרעות דו-קוטביות, מחלת ריאות, שבץ ומספר הפרעות אחרות המשפיעות על מספר גדול של אנשים.

הפתרון

קרן הנאמנות של בית החולים שכרה את Intersog במיקור חוץ כדי לפתח ולעצב את חוויית המשתמש עבור היישום החדשני שלהם לסיוע למטופל בהחלטות רפואיות. המשימה שלנו מאחורי המראה החזותי של המערכת הייתה ליצור ממשק משתמש (UI) שיאפשר שימוש בקלות על ידי אנשים עם הפרעות נפשיות ועם ניסיון מועט או ללא ניסיון כלל בשימוש בפתרונות סלולריים. על הצוות UI/ UX שלנו היה לתכנן את היישום כך שיהיה פשוט וקל לניווט אך עשיר בתכונות וחזק דיו לשימוש יומיומי. התחלנו בחיפוש אחר מראה מתאים, תחושה ופלטת צבעים: בהתבסס על משתמשי היעד - אנשים הסובלים מהפרעות נפשיות - בחרנו צבעים רגועים ומרגיעים: בעיקר בגווני תכלת ולבן. מחקר על שיטות עבודה מומלצות למערכות רפואיות סייע לנו להבין טוב יותר כיצד צריכות מערכות בריאות מודרניות להיראות על מנת למשוך משתמשים. עבדנו בסגנון לואו-טק; הדפסנו אוספים של תמונות להתייחסות, יצרנו מהם קולאז'ים וסימַנו את הרעיונות ממש על גבי תדפיסי הנייר. חזרות העיצוב הפכו את הצוות לגמיש וזריז יותר, וזה בדיוק מה שנדרש להצלחת הפרויקט. הלקוח בילה זמן רב עם צוותי העיצוב ופיתוח שלנו על מנת להגדיר בעיות טכניות, ליצור רעיונות ולהבהיר מפרטים. בסופו של דבר, גישה זו יצרה ממשק שהיה עמוס וישיר מדי, שאותו מיתנו בעזרת עיצוב מתון יותר. ברגע שהושלם הקונספט עבור מסך הבית, הוספנו פרטים והצגנו את התוצר ללקוח. הטיוטה הראשונה אושרה מיד, ושלב יצירת קונספט העיצוב של האפליקציה נגמר.

אבטיפוס ועיצוב ממשק משתמש

צוות העיצוב שלנו שיתף פעולה באופן הדוק עם הלקוח, ואדריכל המערכת שלנו וכתב טכני יצרו מסד הגיוני וגמיש למערכת. לקח לנו חודשיים ליצור אבטיפוס אינטראקטיבי מלא ולהכין את כל התיעוד של העיצוב השימושי הדרוש. האבטיפוס עודכן על בסיס שבועי כדי להבטיח פונקציונליות עשירה ושימושיות משופרת. עבדנו יחדיו כחודשיים על יצירת אבטיפוס אינטראקטיבי מלא, בשיתוף פעולה עם אדריכל המערכת וכתב טכני על תיעוד עיצוב שימושי. שיחות סקייפ עם Oystein פעמיים בשבוע איפשרו לספק עדכוני תוצר מדי שבוע, וכתוצאה התקבל אבטיפוס עם פונקציונליות עשירה ושימושיות משופרת. לא הפסקנו לעבוד עד שהלקוח שלנו אמר, "זה מושלם כמעט כמו שדמיינתי!" ואישר את עיצוב הממשק משתמש הסופי. אחר-כך פינה צוות העיצוב שלנו את מקומו לאדריכל המערכת כדי שיסיים את התיעוד הטכני.

תוצאת ביניים נכון לעכשיו

• יותר מ-50 מסכי תמיכה • גיליון סגנון כדי להקל על תהליך הקידוד • ביקורת עיצוב של מבני הביניים של הכלי • תיקון באגים בכל חלק הקוד הקשור למראה • כיום, האפליקציה לסיוע למטופל בהחלטות רפואיות עוברת פיתוח ליבה על ידי צוות הפיתוח הסלולרי שלנו. נמשיך לעדכן אתכם לגבי התוצאות!

צרו עמנו קשר !

פנו עכשיו כדי ללמוד עוד על Intersog ואיך אנחנו יכולים לעבוד אתכם יחד על פרוייקטים בתחום פיתוח תוכנה ומובייל:

העלאה